obj/effects/vrchni_cs/1/DECOR_17_podzim_468x60px.gif

Veletrh FOR DECOR - Přijměte pozvání do centra inspirace pro bydlení

Přijměte pozvání do centra inspirace pro bydlení 

V září se na čtyři dny opět promění letňanský areál PVA EXPO PRAHA v centrum inspirace pro bydlení. 26. 9. startuje soubor tří podzimních veletrhů FOR INTERIOR/DECOR&PRESENT/GASTRO&PRESENT, který minulý rok přilákal téměř 25 000 návštěvníků na expozice 432 vystavovatelů.  

Pokud rádi vylepšujete své bydlení a hledáte zajímavé nápady ke zútulnění vašeho domova, nesmíte si nechat ujít veletrh FOR DECOR & PRESENT, který je zaměřen na dekorace, bytové doplňky a dárky. Renomované firmy nabídnou designové koberce , tapety, osvětlení i bytový textil ze svých nových kolekcí připravených podle nejnovějších trendů. Naším tipem je expozice Selene, kde si můžete prohlédnout jedinečné designové osvětlení z dílny italské Artemide nebo české rodinné firmy Vavex, která vyrábí přes 1000 druhů tapet. Pocit jedinečné podzimní pohody u krbu vám zprostředkují firmy Biokamín a Krby a kamna Székely, které nabízí kromě klasických krbu i tzv. „biokrby“, které jsou dostupnější, než klasické a mají velkou výhodu – nepotřebují komín, takže je možné je umístit třeba na zeď v zimní zahradě nebo v libovolné místnosti. Dalším alternativním zdrojem tepla splňujícím současně dekorativní účel jsou výhřevné obrazy, které představí firma PROBAEQ. 

Také pro milovníky floristiky a stolování  bude připraveno mnoho atraktivních stánků jako je expozice firmy Floravil, která se zabývá prodejem originálních  květinových mobiliářů, např. světelných květináčů. Velmi vyhledávané jsou také stabilizované dekorativní květiny značky VERMONT.

Pokud patříte k těm, kteří rádi nakupují dárky s předstihem, je veletrh FOR DECOR & PRESENT místem, přesně pro vás. Jak název napovídá, představí se také firmy se skvělými tipy na dárky, jako je firma Jannai nebo BRAND GIFTS nabízející luxusní manažerské doplňky světoznámých značek. Jedinečná příležitost se vám nabídne také v podobě expozice paní Ivany Jandové, která jako každý rok představí překrásné skleněné vánoční ozdoby od tradičních českých výrobců, které zaručeně vykouzlí skutečně jedinečnou atmosféru.

Perlou veletrhu FOR DECOR bude prodejní výstava PRAGUE PATCHWORK MEETING, která pravidelně na veletrhu hostuje. V letošním roce bude představena NOVÁ KOLEKCE HEDVÁBÍ – ART QUILT.

Veletrhy bude doprovázet bohatý doprovodný program plný soutěží a přednášek, kterému bude vévodit velká návštěvnická hra  „Podzimní favorit veletrhů“.  Pravidla hry jsou jednoduchá - každý návštěvník výstav může zaškrtnout libovolný počet přihlášených exponátů, které se mu líbily. Ten exponát, který získá nejvíc hlasů, se stává Favoritem výstav „Nejde nám o objektivní hodnocení podle stanovených kritérií, na to jsou odborné poroty“ řekl nám Milan Tříska z marketingové agentury INT,s.r.o., která akci pro pořadatele organizuje. „My  zkoumáme pocity, hledáme, co lidi nejvíce táhne. Jsme přesvědčeni, že ti, kteří dnes na výstavy chodí, jsou tvůrci veřejného mínění a na jejich názoru by tedy mělo vystavovatelům záležet nejvíce. Ten, kdo se nejvíce přiblíží správné odpovědi na   doplňkovou otázku, získá hlavní cenu soutěže - poukaz na  sestavu na míru vyrobeného  koupelnového nábytku svitavské firmy Dřevojas v ceně 50 000 Kč.  

 
cs sk

© 2008 MM media, s. r. o. info@profiflorista.cz

CMS impulsio, Contimex.